Triko parçaların doğru kullanımı

Erkekler kıyafetlerine gösterdikleri uyum ve özen ile adeta şıklık yarışı içine girmişlerdir. Sonbahar ve kış aylarında erkeklerde şıklığın tamamlayıcısı trikolardır.

Triko parçaların doğru kullanımı

Erkekler kıyafetlerine gösterdikleri uyum ve özen ile adeta şıklık yarışı içine girmişlerdir. Sonbahar ve kış aylarında erkeklerde şıklığın tamamlayıcısı trikolardır. Rahatlığı ve güzel görünümü ile erkeklerin gözdesi haline gelen trikolar, hırka, süveter ve kazak gibi farklı modellerde üretilebilmektedirler. Triko süveterleri ve hırkaları gömlek üzerlerine kombinleyebilirler. Triko kazakları kot pantolon ile giyilmiş spor bir tişörtün üzerine omuzlardan atılıp önde bağlanıp kullanılarak farklı bir kombin oluşturabilir.  Trikolar sonbahar ve kış aylarında hem sıcak tutması hem de şık durması bakımından erkekler tarafından tercih edilmektedirler.

Uyumlu giyinmek için farklı renk tonlarındaki kıyafetleri kombin yapmaya özen gösterin. Örneğin; çizgili ya da kareli iki kıyafeti üst üste kesinlik ile giymeyin. Triko kazağınız ya da hırkanız baklava desenli, çizgili ya da kareli ise içine giyeceğiniz gömlek kesinlik ile düz, desensiz bir modelde olmalıdır. Her şeyden önce kişi kendine yakışanı giymeye özen göstermelidir. Kendinize yakışacak, kendi tarzınıza uygun olan trikolara sahip olmak için http://www.damattween.com/erkek-triko-polo-modelleri.html adresini kullanmanız birbirinden şık trikolara ulaşmanız adına yeterli olacaktır. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Pensilvanya'da Oturan Terörist Başını Getireceğiz
Pensilvanya'da Oturan Terörist Başını Getireceğiz
İşsizlik Rakamları Açıklandı
İşsizlik Rakamları Açıklandı