Bahçelievler Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul belki de emlak sektörünün en hareketli olduğu şehirlerdendir. Bahçelievler de Avrupa yakasında, güneyinden Bakırköy'e komşu olan bir ilçedir.

Bahçelievler Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul belki de emlak sektörünün en hareketli olduğu şehirlerdendir. Bahçelievler de Avrupa yakasında, güneyinden Bakırköy'e komşu olan bir ilçedir. Bahçelievler kiralık daire konusunda yüksek dolaşım yaşayan ilçelerdendir. Zingat üzerinden kira değerlerini ya da evinizin kira değerini öğrenmek ise çok kolaydır.

Kadıköy Kiralık Daire Fiyatları

Benzer bir yöntem İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki ilçelerinden Kadıköy için de uygulanabilir. Genel olarak bakılacak olursa Kadıköy kiralık daire ortalama fiyatı 2.326 lira olarak hesaplanmıştır. Ortalaması alınan kira fiyatları ise 1.745 TL ile 2.908 TL arasında değişmektedir. Kiracıların sadece yarısını aileler oluşturmaktadır, bu fiyatı etkileyen bir faktördür.

Ümraniye Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul' un hızla büyüyen ve kentleşen alanlarındandır Ümraniye. Anadolu Yakasının en kalabalık içesi olan mekan için her gün daha fazla kiralık daire ilanı çıkmaktadır. Ortalama Ümraniye kiralık daire fiyatları ayda 1.356 olarak ölçülmüştür. Bu miktar en fazla 1.700 TL’ye yaklaşmıştır. Ayrıntılı bilgi ve konut ya da bölgeye özel değerlendirme için zingat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu