Dört Mevsim Kadın Terlik Kreasyonu

Günlük, plaj, sabo ve ev içi modelleriyle kadın terlik modası, farklı tasarım ve renklere imza atmakta ve kadınların gözdesi olmaktadır.

Dört Mevsim Kadın Terlik Kreasyonu

Günlük, plaj, sabo ve ev içi modelleriyle kadın terlik modası, farklı tasarım ve renklere imza atmakta ve kadınların gözdesi olmaktadır. Günlük terlikler düz, kapalı, parmak arası olarak üretilmekte, bayanların kendi rahatlık tercihlerine göre satışa sunulmaktadır. Yaz ayların da ise kullanılan plaj terlikleri yazın getirmiş olduğu sıcak hareketlenmelerle daha bir renkli ve daha süslü olarak tercih reyonlarında sergilenmektedir. Çeşitli tasarımlara ve renklere yer veren terlik modelleri her sezon yeniliklerle vitrinlerde yerlerini almakta.

 

Yaz Kombininizi Kadın Sandalet ile Tamamlayın

 

Yaz mevsimini tamamlayan kreasyonlardan biri de sandaletlerdir. Bayanların sıkça gözdesi olan sandaletler tercih seçeneklerini de arttırmış topuklu ve düz olarak üretimde devam etmiştir. Yaz aylarının sıcak havalarında giyilen sandaletler, yazın getirmiş olduğu eğlenceli ve dinamik havayla sandalet tasarımına da kendi havasını vermiştir. Cıvıl cıvıl renkleri içinde barındıran kadın sandalet tasarımları, kemerli, çapraz bağlamalı, tokalı, cırt cırtlı, düz ve topuklu modellerle müşteri hizmetine sunulmaktadır.

 

Kadın Çorap Modelleri

 

Kadınlara, giydikleri giysilerle kombinleyecekleri ayakkabılara uygun çorap alternatifleri günden güne artmıştır. Kış için kalın, polar çorap modelleri yanı sıra topuklu ve açık ayakkabılara uygun ten rengi çoraplar üretilmektedir. Hem kalın hem de ince çoraplar için farklı renk ve desenler http://www.pierrecardin.com.tr/ adresinde mevcuttur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!