İnşaat Mühendisliği Kitapları

Genel olarak mimarlık ile alakalı konularda çok sayıda kitap ve eserin bulunduğu Yem Kitabevi’nde ayrıca inşaat mühendisliği kitapları da yer almaktadır.

İnşaat Mühendisliği Kitapları

Genel olarak mimarlık ile alakalı konularda çok sayıda kitap ve eserin bulunduğu Yem Kitabevi’nde ayrıca inşaat mühendisliği kitapları da yer almaktadır. Yapılar, binalar ve şehircilik konularında ve mühendislik konularında da birçok kitap kitabevinin kitaplıklarında yer almaktadır. Bunların yanında mimarlık alanında ve diğer branşlarında da eserler bulunabilmektedir.

İnşaat Mühendisliği Sözlüğü

Mühendislik alanında birçok kitap yazılmakta ve bu kitaplar bu konu ile ilgili kişiler tarafından okunmaktadır. Bu tarz branş kitaplarının yer aldığı kitabevleri oldukça azdır. Ülkemizde Yem Kitabevi, mimarlık ve mühendislik konularında en geniş arşive sahip kitabevi olmaktadır.

  • Geniş kitaplıklarında inşaat mühendisliği sözlüğü de bulunabilmektedir.
  • Birçok farklı yazarın eseri olan mimarlık ve mühendislik sözlükleri kitabevinde bulunabilmektedir.
  • Sözlükler yanında birçok önemli kitap ve eserde kitaplıkları içerisinde bulunmaktadır.

Mimarlık Tarihi Kitapları

Mimarlık ve mühendislik konularındaki kitapların yer aldığı kitabevinde mimarlık tarihi kitapları da bulunmaktadır. Mimarların ve bu konuda öğrenim gören öğrencilerin ilgi gösterdiği bu kitaplara www.yemkitabevi.com adresindeki internet sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu