Geciktirici spreyler zararlı mıdır?

Gelelim bize en çok sorulan sorulardan birine; bu ürünleri kullanırsam herhangi bir zararı olur mu? Kısa cevabı 'hayır, bir zararı yoktur'.

Geciktirici spreyler zararlı mıdır?

Gelelim bize en çok sorulan sorulardan birine; bu ürünleri kullanırsam herhangi bir zararı olur mu? Kısa cevabı 'hayır, bir zararı yoktur'. Biz yine de detaylı bilgi verelim, çünkü bu spreylerin etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterir ve bazen yan etkilerine dair yorumlar duyabilirsiniz. 

 

Geciktirici spreyler her gün binlerce erkek tarafından erken boşalma sorununa yardımcı olması için kullanılmaktadır. Yani, evet, işe yararlar. Eğer sizin için en iyi kullanım seklini (kaç sıkım sizin için en etkili vb.) bulursanız, hem de çok işinize yararlar! Birkaç sıkım ilişki surenizi 20 ile 45 dk. Arasında uzatarak hem sizin hem de partnerinizin ilişkiden aldığı zevki artırır. Geciktirici spreylerin diğer bir avantajı da partnerinizin bunu kullandığınızı bilmesine gerek olmamasıdır. Eğer yetersiz görünme konusunda kendinizi kötü hissediyorsanız, bu geciktirici spreyi kullandığınızı kendinize saklayabilirsiniz. Bu ürünü ilişkiye başlamadan kullanmanız gerekir ve oral seksten uzak durmanızı öneririz.

 

Geciktirici spreyler hakkında olumlu olmayan yorumlar da duyabilirsiniz. Mesela, geciktirici spreyler erken boşalma sorununu tedavi etmez. Şunu bilmenizde yarar var, geciktirici spreyler penisinizdeki aşırı hassasiyeti azalmak üzere geliştirilmiştir ve tedavi amacı gütmezler. Duyabileceğiniz diğer bir yorum da bu spreylerin aşırı hissizliğe yol açtığıdır. Geciktirici sprey kullanırken yapılan hatalardan biri fazlaca sıkmaktır. Hepimizin bildiği gibi penis diğer organlardan farklıdır ve farklı durumlara farklı tepkiler gösterir. Partnerinizle olan duygusal bağınız, stres seviyeniz, alkol kullanımı vb. şeyler ereksiyon ve ilişkiden alınan zevki etkileyebilir. 

 

Geciktirici sprey erken boşalma sorunu için şuanda bulabileceğiniz en hızlı çözümlerin başında gelir. Orijinal ve faturalı geciktirici sprey satın almak isterseniz www.gibongi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

geciktirici sprey zararlımıdır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar