Taşınmak Mı, İstiyorsunuz

Taşınmak Mı, İstiyorsunuz

Taşınmak Mı, İstiyorsunuz

Taşınmak Mı, İstiyorsunuz

 

Taşınmak istiyorsunuz, ama eşyalarınıza veya fazla maliyete mal olur sanıyorsanız korkmayın. Çünkü biz Şirinevler evden eve nakliyat olarak uygun fiyatlar ve kalifiyeli personellerimizle sizlere siz sunmaktan onurluyuz. Yağmur, çamur, kar demeden yaz kış fark etmeksizin sizin hizmetinizdeyiz. Özel hava almayan rutubetsiz kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınızı yeni adresinize sıkıntısız bir şekilde teslim etmekteyiz. Böyle televizyon, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi önemli eşyalarınızın zarar görmesini engellemiş oluyoruz. Öyle ki bunların yanı sıra kıymetli halılarınız, kıyafetleriniz, perdeleriniz veya kumaş türünden herhangi bir eşyanıza gereken özeni gösterip korunması ve zarar görmemesi için uğraşmaktayız.

Eşyalarım zarar görmesin

Eğer siz de taşınmaktan ve eşyalarınıza zarar gelmesinden endişe ediyorsanız bizimle tanışın. Güveliğini ve kaliteli olduğunu kanıtlayan Şirinevler evden eve nakliyat olarak sizler tüm hizmeti eksiksiz bir şekilde yapacağımızın garantisini vermekteyiz. kurumsal bir hizmet olduğumuzdan tüm eşyalarınız sigorta kapsamı içerisinde olur. Tüm eşyalarınız koli ve paketlerle ambalajlanır. Ve kırılabilecek eşyalarınız ayrılarak onlara uygun özel olarak paketlerle paketlenir. Müşteri memnuniyet ilkesi ile hareket ederek her türlü görüş ve önerileriniz dikkate alınır. Bu görüş ve önerileriniz ile devamlı kendimizi yenilemekte ve dinamikliğimizi korumaktayız. Çünkü sizin yaşanmışlıklarınıza ve değerlerinize sahip çıkmak bizim ilk görevlerimizin arasında yer almaktadır.

Elbiseleriniz için

Beyaz eşya, teknolojik eşya veya aklınıza gelebilecek her türlü eşyanızı paketleyen Şirinevler evden eve nakliyat elbiselinizi de düşündü ve onlar için uygun paketleme tekniği buldu. Elbiselerinizin zarar görmemesi için ve böylece taşınması hedeflenen özel tasarlanmış olan mini portatif gardıroplar ile elbiseleriniz zarar görmeden hatta ütüsü bozulmadan taşınmış olacak. Her daim yenilikçi bünyemizle hizmet için siz değerli müşterilerimizin eşyalarınızı stressiz taşınma için bize güvenin.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Efsane Nokia 3310 Geri Dönüyor
Efsane Nokia 3310 Geri Dönüyor
PYD 1 yıldır ABD’nin O Füzelerini Kullanıyor
PYD 1 yıldır ABD’nin O Füzelerini Kullanıyor