TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE MUTLU SON

TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE MUTLU SON

TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE MUTLU SON

Tüp bebek tedavisi günümüzde hızla yaygınlaşmaktadır. Normal yollarla hamile kalamayan kadınlara uygulanan tüp bebek tedavisi büyük oranda başarı sağlamaktadır. Yumurta ve spermin özel ortamlarda birleştirilip, sonrasında embriyonun anne rahmine yerleştirilmesi yöntemi tüp bebek yönteminin temelini oluşturur. Türkiye’de olduğu kadar Kıbrıs tüp bebek merkezleri de, tedavi için oldukça tercih edilmeye başlanmıştır.

Tüp bebek tedavisinde uygulanan diğer bir yöntem ise, yumurta donasyonudur. Yaşa bağlı olarak düşen yumurta kalitesi yüzünden veya menapoz dönemine girilmesiyle bir kadın, kendi yumurtasıyla gebe kalamayabilir. Bu durumda yumurta donasyonu yani yumurta nakli yapılabilmektedir.  Normal tüp bebek tedavisine göre çok daha başarılı olan yumurta donasyonunda, yumurta sağlıklı ve genç bayanlardan alındığından, gebelik oranı çok yüksek oranda olmaktadır. Kıbrıs tüp bebek merkezlerinde büyük bir hassasiyetle yapılan işlemlerde, bilgilerde özellikle gizli tutulmaktadır. Kıbrıs yumurta donasyonu, konusunda çok başarılı tüp bebek merkezlerini barındırmaktadır. Ayrıca tüp bebek yönteminde, ailelerin bebeklerinin cinsiyet seçimine karar vermesi de söz konusu olabilmektedir. Türkiye’deki tüp bebek merkezlerine göre, Kıbrıs cinsiyet seçimi açısından, çok daha az şart aradığından özellikle aileler tarafından tercih edilmektedir.

Tüp bebek merkezleri konusunda arayış içerisinde olan ve Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi görmek isteyenler için Ada Tüp Bebek Merkezi’nin bu konuda profesyonel bir kadroya sahip olduğu ve tedavide çok yüksek oranlarda başarı yakaladığı, sosyal mecralarda konuşulmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isteyenler için Merkezin web adresi kibristupbebek.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!