BANKO MAÇLAR VE EN İYİ İDDAA TAHMİNLERİ İÇİN TAHMİNKRALI.COM

BANKO MAÇLAR VE EN İYİ İDDAA TAHMİNLERİ İÇİN TAHMİNKRALI.COM

BANKO MAÇLAR VE EN İYİ İDDAA TAHMİNLERİ İÇİN TAHMİNKRALI.COM

C:UsersenginDocumentsTahmin KraliGORSELLER (MESUT)REKLAM GORSELLERLogofbcover2_241015.jpg

Geçtiğimiz yıl iddaaseverlere hizmet vermeye başlayan Tahminkrali.com sosyal tahmin paylaşım sitesi açılmasının üstünden oldukça kısa bir süre geçmesine rağmen önemli bir ziyaretçi sayısı grafiği yakalayarak en sevilen tahmin sitelerinin arasına girmeyi başardı ve iddaa tahmin ve banko maçlar arayanların gözdelerinden biri oldu.

Bütün ziyaretçilerin sitedeki editör ve diğer tahmincilerin eski tahminlerine ulaşabildiği tek sosyal tahmin paylaşım platformu olan TahminKrali.com, özgün yazılımı sayesinde liglere ve tahmin tiplerine özel istatistiklere de anında ulaşılabilmesine olanak veriyor. Maç tahminleri ve diğer sayfalardan, girilen bütün tahminlerin, tahmincilerin daha önceki başarıları göz önünde alınarak hesaplanmış tutma olasılıklarını da veren site bu özelliğiyle diğer sostal tahmin paylaşım sitelerinden ayrılıyor.

Iddaa tahminleri ve banko maçlar arayan kitlenin yanısıra, sitenin müdavimleri arasında iddaa oynamadan ödül kazanma şansını yakalamak isteyen tahminciler de yer alıyor. Hiçbir ekstra ücret ödemeden sadece üye olup iddaa bülteni sayfasından tahmin girerek katılabileceğiniz yarışmaları ile hiçbir platformda olmayan bir özelliği kullanma şansını yakalayabileceğiniz tek site TahminKrali.com dur.

Bu yeni bakış açısının başarılı olup olmadığını anlamak için sitenin kısa zamanda yakaladığı ziyaretçi grafiğini gözlemlemek yeterli olacaktır. Her gün büyüyen ilgiden oldukça memnun olan site yönetimi, yeni yatırımlara devam edeceklerini ve siteyi hem banko tahminler arayan kitleye hem de tahmin girerek iddaa oynamadan ödül kazanmak isteyen kitleye daha faydalı hale getirmek için çalışmalarına devam edeceklerini müjdeledi. İlk etapta yorumlu tahminler ve basketbol tahminleri sayfalarının hizmete gireceği haberini veren Tahminkrali.com, sosyal tahmin paylaşım siteleri arasından ayrışmaya devam edeceğe benziyor.

Iddaa programı ile boğuşarak, takımların istatistiklerini, cezalı ve sakat durumunu, hava durumunu, hakemi, saha durumunu, iç saha ve dış saha istatistiklerini, teknik direktörlerin genel ve yerel oyun felsefesini ve bunun gibi birçok değişkeni bütün maçlar için takip etmenin neredeyse imkansız olduğu ama bütün bunları onlar için takip edenlerin ödüllendirildiği ve tamamen ücretsiz olan bir siteye olan ihtiyacı karşılayan Tahminkrali.com bütün iddaaseverlerin gözdelerinden biri haline geldi. Başarılar ve bol şans!

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!