Göcek’i Yaşamak

Göcek’i Yaşamak

Mavi yolculuğun en önemli rotalarından biri olan Göcek tadına doyulamayacak bir güzelliğe sahiptir. Fethiye’nin bir ilçesi olan Göcek doğasından denizine, insanından sakinliğine kadar cennetten bir köşe gibidir. Körfezde bulunan koylarının her biri liman özelliği taşıyan tatil beldesi koy ve adaları ile harika bir manzaraya sahiptir.

Göcek ve yakın çevresi tarihi güzellikler açısından da son derece zengindir. Göcek konaklama hizmetlerinden yararlanarak yakın çevre turlarına da çıkabilir ve Ölüdeniz’i de programınıza alabilirsiniz. Tesislerimizde konaklama yaparak aynı zamanda,         

  • Gemiler Adası
  • Kaya Mezarları
  • Katrancı Koyu ve
  • Pınara’yı da görebilir ve tatilinizi çeşitli aktiviteler yaparak geçirebilirsiniz.

Aileniz, arkadaşlarınız kısacası tüm sevdikleriniz ile harika bir Göcek tatili için bizi tercih edebilirsiniz. Sadece size özel hizmetlerden yararlanabilir sadece size özel havuzunuzda güneşin keyfini özgürce çıkarabilirsiniz. Göcek merkezde bulunan sokaklara, alışveriş caddelerine yürüme mesafesinde olan tesisimiz her açıdan keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacak ortamı hazırlamaktadır. Mayıs başından Ekim sonuna kadar süren tatil mevsimini kaçırmadan siz de online rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu