Digitürk Dünyasına Adım Atmak İçin Pek Çok Yolunuz Var

Digitürk sizi mutlu etmeye devam ediyor. Yeni abonelik ile Digitürk’ün ayrıcalıklı dünyası ile tanışabilirsiniz.

Digitürk Dünyasına Adım Atmak İçin Pek Çok Yolunuz Var

Digitürk ilk kurulduğu zamandan bu yana Türk televizyon izleyicisini mutlu edecek ve yayın içerikleri ile kaliteyi yakalamalarını sağlayacak Digitürk paketlerini sağlıyor. TV izleyicisi hangi tarz yayını TV başında daha fazla izlemek istiyorsa yeni teknolojileri de kullanarak bu yayınları izleme olanağını en iyi TV kanallarıyla Digitürk sayesinde elde ediyor. Digitürk’ün bu kaliteli kanalları ile TV izlemeyi daha iyi hale dönüştürmeyi düşünenler yut geneline yayılan Digitürk bayilerine ziyaret edebiliyor. Bunun yanında Digitürk Müşteri Hizmetleri telefon ile aranabiliyor. Yeni abonelik işlemleri için ayrıca internet üzerinden Dİgitürk web sitesi hem de yeniabonelik.net web sitesi ziyareti yapılabilir.


Digitürk üyeleri daha kaliteli yayınları izleyebileceği TV kanallarına ulaşırken HD, 3K, 3D gibi yeni teknolojileri de kullanıma imkan verecek olan uydu alıcılarına sahip oluyorlar. Satın aldığınız pakete bağlı olarak elde edeceğiniz bu DigiKutu, sizin kullanımınıza üyeliğiniz boyunca veriliyor ve garanti kapsamı altında tutuluyor. Üyeliğiniz ile kaliteli bir TV izlemeye ulaştığınız gibi her sorununuzda yanınızda olarak kesintisiz bir hizmet veren Digitürk Müşteri Hizmetleri ağına da kavuşmuş oluyorsunuz. Hem üyeliğiniz aşamasında satın almayı düşündüğünüz paket için tam olarak bilgilendirilmek istiyorsanız, hem de üyeliğiniz sonrasında yaşayabileceğiniz sorunun kısa sürede giderilmesini istiyorsanız Digitürk doğru seçim olacaktır. Digitürk TV kanalları sizleri; sinema, dizi, belgesel, spor izlemelerinde çok daha iyi düzeye taşıyacaktır. İzlenebilecek kanallar arasında hem Digitürk sahipliğindeki Moviemax, Dizimax, Lig TV kanalları gibi kanallar bulunuyor, hem de tüm dünyaca bilinen ve yüksek bir izleyicisi bulunan dünya kanalları yer buluyor. Oldukça fazla sayıdaki bu TV kanalları Digitürk paketlerinde bir araya getirilerek yeni üye olmayı düşünenlere uygun fiyatlarla sunuluyor. Yapılacak aylık bir ödeme ile daha kaliteli yayınları ve istediğiniz TV programları size sunabilecek TV kanallarına ulaşmış oluyorsunuz. Normal TV kanallarında film izlemelerinde pek çok TV izleyicisinin şikayetleri bulunuyor. Bu şikayetler arasında sürekli aynı filmin defalarca gösterilmesi, film izlemeleri sırasında uzun reklam süreleri, kalitesi pek iyi olmayan filmlerin yayın akışı içerisinde yer bulması ifade edilebilir. Digitürk üyeleri, Moviemax kanallarında her daim ödüllü, dünya yıldızlarının görev aldığı, gişede yüksek hasılat elde etmiş sinema filmlerini bulabiliyorlar. Avantajlı fiyatlarla sizlerin evini sinema salonuna çevirecek olan digitürk sinema paketi seçeneklerine sizler de sahip olabilirsiniz.


Her daim TV başına geçtiğinizde kaliteli bir filmi isteyen sinema tutkunları aradığı çözümü Digitürk sinema paketi seçeneklerinde bulabiliyorlar. Çünkü Digitürk Moviemax kanallarında her daim en iyi aksiyon, korku, macera, polisiye, dram, aşk, komedi, bilim-kurgu filmleri izlenebiliyor. İzleyeceğiniz pek çok film, zaten başarısını kanıtlamış ödüllü film oluyor. Türk filmlerinde de pek çok yeni filmi ilk olarak Digitürk Moviemax Türk kanalında izleyebiliyorsunuz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu