Cüzdan İyi Bir Hediye Alternatifi Olabilir

Cüzdan İyi Bir Hediye Alternatifi Olabilir

Erkek kıyafetlerini tamamlayan aksesuarlar arasında cüzdanların ayrı bir yeri vardır. Cüzdan bir kıyafetin destekleyici unsurları arasında yer almanın yanı sıra, paradan kredi kartına, kimlikten çeşitli bilgi ve belgelere kadar pek çok kişiye özel unsurun korunmasına da yardımcı olur. Sürekli kullanıldığı için kolaylıkla yıpranabilen cüzdanlar, bu yıl Polo koleksiyonu ile adeta yeniden keşfediliyor. Deri modellerden kumaş destekli modellere kadar zengin ürün yelpazesi ile bu yıl cüzdanlar iyi bir hediye alternatifi olacaklar. 

Yeni Sezon Kıyafetlerinizi Kemer İle Tamamlayın

Bir kıyafet ne kadar güzel ve kaliteli olursa olsun, kemersiz bir noktası eksik olur. Kemer pantolonu tutmanın yanında, erkek giyiminde son derece önemli bir unsurdur. Resmi bir kıyafet ile uyumlu ince ve zarif bir deri kemerin kullanılması ağır başlılığı simgelerken, kalın, örme ya da kösele bir kemerle bir spor pantolona ayrı bir hava verebilirsiniz. Siz de kendi zevkinize uygun kemerler arasından birini seçerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.  

Okul Çantaları Çocuğunuza Okuma Sevgisi Aşılayacak

Okullar açılıyor, okul kıyafetleri, kitap defter derken, okul çantası için de arayışlarınız olacak. Özellikle bu yıl okul çantaları Polo ile yeniden hayat buluyor. Çanta ve kalemlik kombinlerinin yanı sıra, bu yıl hazırlanan koleksiyonda, ağır kitap ve defterleri taşımanın çocuk için sağlık açısından riskler taşıdığı gerçeğinden yola çıkılarak tekerlekli çanta modelleri de yer alıyor. Tüm okul ürünleri tercihinizde Polo ürünlerine yer vermek istiyorsanız tr.uspoloassn.com adresinden destek alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dolarda Son Durum
Dolarda Son Durum
Rusya: Cenevre'deki görüşmelere Kürtler de katılmalı
Rusya: Cenevre'deki görüşmelere Kürtler de katılmalı