2016 Yılında Evden Eve Nakliyat

Kendinize ait bir eviniz yoksa bugüne kadar bir den fazla evinizi taşımışsınızdır. Ev taşıma sırasında sıkıntı stres daha taşınmaya karar verdiğiniz anda başlamaktadır.

2016 Yılında Evden Eve Nakliyat

Kendinize ait bir eviniz yoksa bugüne kadar bir den fazla evinizi taşımışsınızdır. Ev taşıma sırasında sıkıntı stres daha taşınmaya karar verdiğiniz anda başlamaktadır. Eskiye oranla 2016 yıllında evden eve nakliyat firmalarında hızlı bir artış olduğu görülmekte ve bu artış da yanında ciddi bir firma rekabetini getirmektedir. Tabi ki buda tüketici olarak vatandaşın yararına olmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları eskiye oranla daha tam profesyonel olmasa da ciddi oranda düzelme görülmektedir. Bir çok ailenin şikayeti olan eşyalara zarar gelme hususu, ambalaj malzemesi kullanımı ile en aza indirilmiş durumdadır. 

Evden eve taşınma sürecinde yaşanan sıkıntılar nelerdir?

Evden eve nakliyat firmalarından kaynaklanan bir çok hata vardır diyebiliriz. Bunları başlıklar halinde yazmış olsak muhtemelen şöyle olurdu. Zamanında nakliye yapılmaması, nakliye sürecinin çok ağır işlemesi, eşyaların taşınma esnasında zarar görmesi, eşyaların kaybolması, personelin rahatsızlık veren diyalogları ve taşınma sonunda karşılaşılan fiyat farkı gibi bir çok sorun yaşanabilmektedir. 

Taşınma Sonrası Fiyat farkı Nedir?

İşini ciddi ve profesyonel yapan çokça firma olsa da, ciddiyetsiz çalışan ve mağduriyet yaşatan da onlarca nakliyat firması bulunmaktadır. Bu mağduriyetlerin başını da nakliye fiyat farkı oluşturmaktadır. Evden Eve Nakliyat firması ile anlaşmanız ilk görüşmede dairenizin veya taşınması gereken eşyaların boyutuna, adedine, cinsine göre belirlenmekte ancak sonrasında gözden kaçırmış olduğunuz ufak bir detay için firma sizden astronomik bir fiyat talep etmektedir. Bu da o nakliyat firmasının ne kadar amatör bir anlayışla işini yaptığını göstermektedir. Taşıma firması ile anlaşılmadan bu gibi mağduriyetler yaşamamak için eşya tam listesini evden eve firması ile paylaşabilirsiniz.

İstanbul da evden eve nakliyat firmaları

Büyük bir metropol olan İstanbul da her ilçede oldukça yüksek sayıda nakliyat firması bulabilirsiniz. Firmalar genellikle İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna hizmet vermektedir. Asya Türk evden eve nakliyat firması da bunlardan biridir. İstanbul da Kozyatağında hizmet veren firma aynı zamanda Ankara ili içinde de ofisi bulunmaktadır. Şehirlerarası taşımacılıkta bir ok ofisi bulunan firmaları tercih edebilirsiniz.

2016 yılı itibari ile bir çok evden eve nakliyat firması asansörlü taşıma hizmeti de sunmaktadır. Daireniz çok üst katlarda ise daha hızlı bir ev taşıması veya ofis taşıması için Asansörlü Taşıma talep edebilirsiniz. Aynı zamanda bir çok evden eve firması artık sigortalı taşımacılığa geçmiştir. Sizde eşyalarınızın çizilmesi, hasar alması, çalınması ve çeşitli zararları ile ilgili makul fiyatlarla sigorta yaptırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!