Cihazla Su Kaçağı Bulma Dönemi Başladı!

2016 yılını yaşadığımız şu dönemlerde artık bir çok sektör teknolojinin nimetlerinden faydalanıp daha pratik çözümler üretmektedir.

Cihazla Su Kaçağı Bulma Dönemi Başladı!

2016 yılını yaşadığımız şu dönemlerde artık bir çok sektör teknolojinin nimetlerinden faydalanıp daha pratik çözümler üretmektedir. Su kaçağı tespiti yapan firmalar da bu kategoriye dahildir. Bu Firmalar artık kırma dökme yaparak tespit yerine modern cihazla su kaçağı bulma yöntemine geçmiştir. Konutlarda daha yoğunlukla rastlanan su kaçağı ve su sızıntıları başa bela duruma gelmekte ve aynı zamanda cebinizide ilgilendirmektedir. Hiç farkettiniz mi birden bire su faturanızda ciddi oranda oynamalar ve artışlar, yada evinizin duvarlarında rutubete dayalı boya ve sıva dökülmeleri. Bu gibi sorunların başlaca nedenleri hiç kuşkusuzki su kaçağına maruz kalmış olmanızdır.

Cihazla Su kaçağı Ne demektir?

Su kaçağı evinizde, konutunuzda yada iş yeriniz de gözle görülemeyen bir noktada olabilir. Bu kaçağı bulmanın yolu eskiden boru tesisat yolu izlenerek kaçak bulunana kadar kırılması ile sonuçlanmakta ve çözülmekteydi. Şimdi ise cihazla su kaçağının yerinin duvar için röntgen gibi görülebiliyor ve kaçağın yeri nokta gibi olsa da tespit edilebiliyor. Hiç bir şekilde yapınıza neredeyse sıfır zarar vererek cihazla su kaçağı tespiti yapılabiliyor.

Bu şekilde Su Kaçağının bulunma maliyeti nedir?

Normal bir tespit işlemi ile neredeyse aynıdır. Çok fazla bir maliyet size getirmeyecektir. Tabi ki dilerseniz firmanızdan tüm tesisat borularının görüntülenmesini isteyebilir yani bir nevi binanız için Check Up yaptırmış olursunuz. Mega tesisat firmasının önerisi de garantili bir çözüm ve tekrar tekrar aynı yerden aynı hataları almaktansa profesyonel bir firmadan ( cihaza sahip)  bu konuda hizmet almak gerekliliğidir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Efsane Nokia 3310 Geri Dönüyor
Efsane Nokia 3310 Geri Dönüyor
PYD 1 yıldır ABD’nin O Füzelerini Kullanıyor
PYD 1 yıldır ABD’nin O Füzelerini Kullanıyor