Baskılı Poşet kullanmak Avantajlı Mıdır?

Mağazacılık ve Market işletmeciliği diğer sektörlerden bir kaç adım öde olarak daha yoğun poşet tüketimi yapmaktadır.

Baskılı Poşet kullanmak Avantajlı Mıdır?

Mağazacılık ve Market işletmeciliği diğer sektörlerden bir kaç adım öde olarak daha yoğun poşet tüketimi yapmaktadır. Baskılı Poşet kullanımı Baskısız poşet kullanımına göre günden güne daha artmaktadır. Baskılı poşet kullanmak avantajlı mıdır? sorusunun cevabını bu sektörler incelendiğinizde çok net almaktayız. Mağazacılık sektöründe Mağaza poşeti bir çok farklı modelde kullanılmaktadır. Bez çanta, el geçmeli poşet, Karton poşet bu sektörün en sık kullandığı baskılı poşetlerdir. Marketçilik de ise hışır poşetler, yumuşak saplı poşet, atlet poşetler yoğun olarak kullanılmaktadır.

Baskılı Poşetin avantajı nedir ?

Her sektörde ciddi giderler bulunmaktadır. Giderlerin bir bölümünüde kullanım yoğunluğuna göre poşet siparişleri oluşturmaktadır. Bir çok firma bu gider tablosunu artıya çevirmenin yollarını bulmuştur. Kullandığınız poşetlerin üzerinde size çok ciddi anlamda tanınırlık kazandıracak reklam alanı bulunmaktadır. Bu reklam alanına firmanızın logosu, iletişim adresi ve telefonları bulunabilir. Buda sizin firmanızın elden ele caddelerde, sokaklarda ve semtlerde elden ele dolaşması demektir. Bir değil binlerce insanın gözüne firmanızın logosu bu esnada takılır ve ciddi oranda reklam yapmış olursunuz. Yüksek kalitede dayanıklı baskılı poşetler sayesinde ise tek kullanımlık değil uzunca bir süre kullanımla poşet üzerinde reklamını ücretsiz olarak yapılmış olur.

Baskılı Poşetin Maliyeti Yüksek Midir?

Firmanız hali hazırda poşet alımı yapıyorsa bu poşetleri bir dahaki sefere baskılı olarak almanız size çok ciddi bir bütçe gider farkı yaratmayacaktır. Aksine geri dönüşümü düşüldüğünde çok kârlı ve avantajlı olacaktır. Genelde baskılı poşet firmaları baskı adedini belirli bir sayıda zorunluk getirmektedir. Yüksek oranda talep edilmesi durumunda birim fiyatı düşen baskılı poşetler, tüketim sirkülasyonu düşünüldüğünde yine cazip bir fiyata gelmektedir. Poşet Firmalarından Koza Poşet Baskılı ürünlerinde 5000 adet civarı öneride bulunmaktadır. Diğer firmalarda baskı adedi genelde 100 Kg civarı olmakta ve buda firmaların en alt limitlerini oluşturmaktadır. Bunun dışında siz daha az baskı adedi talebinde bulunabilirsiniz ancak o zamanda baskılı poşetlerin fiyatları maliyet açısından size daha ağır gelebilir. Tabiki poşet siparişlerinizde aracısız bir alım yapabilmenizde önemlidir. Direk poşet fabrikaları ile yapılacak alımlar ajansları arka planda tutar ve buda sie ciddi oranda kazanç sağlar. Baskılı poşet fiyatları genelde kilogram bazlı olarak yayınlanmıştır. Kısa bir inceleme ile güncel fiyatlara ulaşmanız mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Büyükanne maaşında son durum
Büyükanne maaşında son durum