Sağlık Sorunlarına Ufak Ama Etkili Çözümler

Sağlık Sorunlarına Ufak Ama Etkili Çözümler

 

              Yeni doğan bebeklerde görülen ve sıkça tekrarlanan bir durum olan sancı sorunları anneler için en çok şikâyet edilen konulardan biridir.

            Tekrarlayan ağlamalar ve uykusuzluklar genellikle bebeklerin gaz sancısı sorunlarından ileri gelen bir durumdur.

            Bunun için etkili çözümlerden biri olan ve gaz sıkıntısını gideren ilaçlardan biri colinox mide ve gaz şikâyetleri için birebir bir formüldür.

            Yetişkin çocuk ve bebeklerde görülen mide sorunlarına iyi gelir bebeklerde ve yetişkinlerde sıvı içerisine damlatılarak kullanılmaktadır bebeklerde gaz sancısı için 10 ar damla yetişkinlerde ise 20 damla olarak kullanılabilir.

            Ağız içi yaraları ve diş etinin iltihaplanmasından kaynaklanan sorunlar nedeni ile ya da bazı ağız içi yaralarından oluşan rahatsızlık durumlarında acı ya da ağrı oluşması rahatsızlık duyulması görülebilir ağız içi solüsyon olarak kullanabileceğiniz ve mukozayı tedavi eden özellikte ki formülü sayesinde ağız içi yaralarının tedavisinde stomatovis önerilebilir.

            Ağzınızda biraz çalkalayıp tükürünüz günde 2 ya da 3 kez uygulanabilir. Ağız içinde kayganlaşmayı sağlayarak damaktaki yaraların rahatlamasını ve iyileşmesini sağlamaktadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu