Mekanları Şömine İle Daha Estetik Bir Görüntüye Kavuşturun

Mekanları Şömine İle Daha Estetik Bir Görüntüye Kavuşturun

 

Mimarinin gelişmesiyle şömine kullanma imkanları da oldukça fazlalaştı. Modern mimariyle uyum içerisinde, yaşadığınız mekanları doğallıkla modernliğin bir arada bulunabildiği çağdaş bir görüntüye kavuşturmak mümkün. Eskiden lüksün bir göstergesi sayılan şömineler, artık estetik zevki gelişmiş herkesin erişebileceği fiyat ve modellerle mağazalarda ve online satış sitelerinde bulunabiliyor.

Şömine Fiyatları Neye Göre Değişir?

Şömine fiyatları modelden modele ve kurulumundaki işçiliğe göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin klasik tip şömineler, şominenin, hem yapıldığı malzemeye bağlı olarak (mermer vb.), hem de yerleştirileceği mekanda küçük inşaat işleri gerektireceği için değişik fiyatlarda olabilir. İki ya da daha fazla tarafı açık şöminelerde ise inşaat işi daha fazla olduğu için fiyatta yükselme gözlenebilir.

Mimariye Göre Şömine Modelleri

Daha önce söylediğimiz gibi, modern mimariye uyumlu şömine modelleri bulabilmek mümkün. Evinizde modern ve sade bir tarz benimsemişseniz modern tip şömineleri, klasik bir tarz benimsemişseniz klasik tip şömineleri, dekoratif anlayışınıza göre rustik ya da ahşap tip şömineleri tercih edebilirsiniz. Eskimosomine.com adresinden hangi dekorasyon tarzına hangi modelin uygun olduğunu, hangi malzemelerin kullanıldığını ve bunların yanında pek çok teknik ayrıntıyı daha öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu