Son Teknoloji Estetik Uygulamalar

Son Teknoloji Estetik Uygulamalar

 

                 İnsanoğlu eski çağlardan beri, güzelleşmek ve güzelliğini korumak gibi konularda hep bir arayış içinde olmuştur. Bu bazen bir bitkiden faydalanarak, bazen bir çamurdan kilden yararlanarak ve nihayet günümüzde de estetik cerrahi ve uygulamalardan yararlanarak olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

                 Yaşımızın ilerlemesine bağlı olarak, yüzümüzde kırışıklıklar ve sarkmalar olmaktadır. Bunlardan, içerisinde Hyaluronik asit bulunan sentetik Dolgu maddeleri sayesinde, çok yüz güldürücü sonuçlar alınmaktadır.

            6-12 ay gibi bir süre geçerli olacak Dolgu Tedavisi yaptırarak bu sarkma ve kırışıklardan kurtulabilirsiniz. En çok uygulandığı bölgeler; kaşların arası, göz kenarları, dudak kenarları ve burun kenarındaki kıvrımlardır. Bunun bilinen bir yan etkisi yoktur. Yalnızca işlem sonrasında enfeksiyon riski için, uzman bir hekim tarafından yapılmalıdır. Bu yöntem kadınlar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

                 Bazen de doğuştan veya sonradan burun eğrilikleri ve şekil bozuklukları olabilir. Bu hastayı hem görüntü olarak hem de nefes alma konusunda rahatsız edebilir. Bu burun ameliyatı 18 yaşını doldurmuş kadın ve erkek tüm hastalara uygulanabilir. Genel anestezi altında yaklaşık 1-1.5 saat süren bir ameliyattır.

            3 gün kadar burun içi tamponları kalır. Bir hafta sonrada burun alçısı çıkarılır. Ameliyat izleri görülmez, bazı hastalarda gözaltında morluklar olabilir. Bir hafta sonra hastalar, tamamen normal hayatına dönerler.

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dolarda Son Durum
Dolarda Son Durum
Rusya: Cenevre'deki görüşmelere Kürtler de katılmalı
Rusya: Cenevre'deki görüşmelere Kürtler de katılmalı