Güvenilir Bir Haber Kaynağı!

Güvenilir Bir Haber Kaynağı!

 

Son dakika güncel haberler Akşam online gazetenin başlı başına ayrı bir bölümünü oluşturmaktadır. Sadece günlük olarak ya da birkaç saatte bir değil, her an yeni gelişmeler ve olaylar ışığında güncellenen bu köşe, sürekli takip edilerek hem dünya hem de Türkiye haberleri kolaylıkla öğrenilebiliyor. Kullanımı son derece kolay olan sitede son dakika haberlerinin yanı sıra siyaset ve ekonomi gibi pek çok alanda da haberler daha derinlemesine incelenebiliyor, gerekli anahtar kelimelerin girilmesi ile her konu başlığı ve merak edilen her ayrıntı kolaylıkla ön sayfalara taşınabiliyor.

http://www.aksam.com.tr/images/footersitelogo.jpg

Gazeteye www.aksam.com.tr internet adresi üzerinden hem telefon ve tabletten hem de bilgisayar ile ulaşılabiliyor. Bu şekilde son dakika dünya haberleri de Türkiye haberleri de okurların ayağına geliyor. Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve İngiltere gibi Türkiye’nin kaderini de etkileyen uluslararası güçler ve tüm uluslararası hareketlilikler bu yol ile güvenle takip edilebilir. Üstelik site yazılı basının aksine bu hizmetleri hiçbir hizmet bedeli almaksızın tamamen ücretsiz bir şekilde halka ulaştırmaktadır.

Sitede sunulan bir diğer bölüm de eğitim haberleri. Bu alan da sürekli güncel tutulması gereken bir başka bölümdür. Özellikle de Türkiye’nin hızlı değişen yönergeleri ve sınav sistemleri ile çok daha sıkı takip edilmesi gereken bir alan haline gelmiş durumda. YGS, LYS, bursluluk sınavları gibi yıllık sınavların yanı sıra KPSS, YDS, ALES gibi milyonların katıldığı sınavların giriş ve açıklanma tarihleri düzenli olarak haberler yolu ile öğrenilebilmektedir. Ayıca aday duyuruları, değişen tarihler ve başvuru dönemlerine de erişilerek yönetmelikler ile ilgili yorumlar köşe yazarlarının yazılarında okunabilir. Resmi tatiller ve tatil süreleri de yine bu başlık altından rahatlıkla takip edilebiliyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu