SKIP TRACE

SKIP TRACE

SKIP TRACE

Uzakdoğu dövüş sanatlarının bir numaralı isimlerinden ve ayrıca ünlü bir aktör olan Jackie Chan’dan yepyeni bir film ile karşınızdayız. Ünlü aktörün, Çin ve Amerika yapımı olan birçok komedi ve macera filmleri var. Yılların eskitemediği aktör aynı zamanda, birçok hayran kitlesine sahip ve aktörün adına yazılan bilgisayar oyunu bile var. Bilindiği üzere, aktörün en iyi filmlerinden bir tanesi Rush Hour adlı film serisidir.

Ünlü komedyen Chris Tucker ile beraber oynadığı film serisinin ilkinin başarılı olmasından sonra iki bölüm daha çekildi. Filmde Chan, uyuşturucu ve silah kaçakçısın olan bir suç çetesine karşı savaşıyordu. Amerika’ya kaçan suçluların, Hong Kong polis teşkilatına iadesi için FBI ile birlikte çalışan Chan sonunda suçluları adalete teslim ediyordu. Bir solukta izlediğimiz bu seriden sonra ünlü aktör, yepyeni bir film ile tekrar karşımızda.
2016 Hong Kong, Çin ve ABD yapımı olan film, 09 Eylül 2016 tarihinde ülkemizde gösterime girecek. Aksiyon ve komedi dallarına yayınlanacak olan filmin yönetmen koltuğunda, Renny Harlin oturuyor. Filmin yapımcılığını, Jackie Chan ve David Gerson üstleniyor. Filmin senaryosunu; Jackie Chan, Brian Gatewood, Jay Longino, Alessandro Tanaka üstlenmiş. Filmde; Jackie Chan, Johnny Knoxville, Bingbing Fan, Eric Tsang ve Eve Torres gibi sanatçılar rol alıyor. Filmin süresi, 107 dakika olarak belirlenmiş.

Bennie Chan, Hong Kong polis teşkilatında görev yapan bir dedektiftir. Uzun bir zaman önce ortağını öldüren Victor Wong’u yakalamak için ant içmiştir. Adeta bir saplantı haline gelen bu duygu, Chan’i tehlikeli bir yola sokacaktır. Chan’in yeğeni olan Bai Shu başını, Wong mafyası ile derde sokmuştur. Çok önemli bir cinayetin tek tanığı olan Amerikalı kumarbaz, Connor Watts, Chan’a yardım edecektir.

Birbirlerinden tamamen farklı olan bu ikili, Moğolistan’dan Çin’e oradan Hong Kong’a kadar uzanan tehlikeli bir maceraya kendilerini atmış olurlar. Çıktıkları bu yolda birçok tehlikeli an ile karşılaşan ikili aynı zamanda komik olaylarda yaşarlar. Acaba Chan, bu zorlu mücadeleyi kazanıp, yeğeni Bai Shu’yu kurtarabilecek midir?

Sinema izle seçeneği ile filmi sinemalarda izleyebilirsiniz. Vizyon film izle farkı ile film hakkında film tanıtım sitelerinden bilgi almanız mümkündür. En yeni filmler ve daha fazlasını bu sitelerde bulabilirsiniz. Film seyret seçeneği ile filmi daha sonrasından, film izleme sitelerinden izleyebilirsiniz. Yeni yabancı filmler ve tanıtımlarını yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Sinema izle yabancı filmler macera filmleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!