Köpek Eğitimi Nedir?

Köpek Eğitimi Nedir?

Köpek eğitimi aslında temelde ikiye ayrılır;

  • Temel itaat eğitimi
  • İleri itaat eğitimi

Köpeğin cinsi ve karakterine göre değişebilse de her ikisi de yaklaşık olarak 1 ayda tamamlanan eğitimlerdir. Bu eğitimlerin dışında yavru köpekler için tuvalet eğitimleri, yetişkinler için yarışma ve koruma gibi özelleştirilmiş eğitimler sunulmaktadır. Ev değiştiren ya da yabani davranan köpekler için ise eve uyum ve sosyalleşme eğitimleri önerilmektedir.

Köpek Pansiyonu Nedir?

Eğitimli ya da eğitimsiz olsun köpek sahiplerinin en büyük sorunu tatil, iş gezisi gibi durumlarda dostlarını emanet edecek güvenilir bir yer bulamamaktır. Bu noktada profesyonel bir köpek pansiyonu ile çalışmanın en büyük avantajı köpeğin alışkanlıklarının korunumu, bakımı ve sağlığının ön planda tutulmasıdır. Köpeğiniz profesyonel köpek uzmanları ile evde olduğu kadar güvende olacaktır.

Köpek Oteli Nedir?

Aynı prensipler ile çalışan köpek oteli de köpeklerin evden uzaktaki dönemlerini stressiz ve güven içerisinde geçirmesini amaçlamaktadır. Bu şekilde petler hem ruhsal hem de fiziksel açıdan sağlıklı kalabilirler. Ayrıntılı bilgi almankurdu.com internet adresinden edinilebilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar