Dekoratif Radyatör Ürünleri

Dekoratif Radyatör Ürünleri

Günümüzde gelişen teknoloji ile farklı ısıtma sistemleri ortaya çıkmış durumda. Bu sistemler içerisinden birçoğundan radyatör kullanımı yapılmaktadır. Radyatörlerin kullanılan mekandaki dekorasyona uyum sağlaması için Dekoratif radyatör tercih edilmektedir. Bu ürünler özel olarak tasarlanmaktadır ve kullanılan dekorasyona uygun modeller tercih edilebilmektedir. Bu durumda mekanda yapılan dekorasyonlar için radyatör bulmakta mümkün olacaktır.

Sulu Radyant Sistemleri

Isıtma sistemlerindeki farklılıklar maliyet ve ısıtma performansı olarak değerlendirilmektedir. Bunun yanında temiz ve kolay kullanımda önemli bir özellik olmaktadır. Bu kriterlere uygunluk konusunda radyant ısıtma sistemleri çok tercih edilmektedir.

  • Farklı çeşitleri bulunan bu sistem oldukça düşük maliyetler ile yükse performanslı ısıtma sağlamaktadır.
  • Gazlı ve Sulu radyant sistemleri en çok tercih edilenleri olmaktadır.
  • Bu sistem açık ve kapalı alanlarda kullanılabilmektedir.

Dekoratif Havlupan Kullanımı

Radyatörler içerisinde havlupan radyatörleri de dekorasyona uygun şekilde üretilmektedir. Dekoratif Havlupan kullanımı ile alanın dekorasyonun güzelliği ve bütünlüğü sağlanmış olacaktır. Bu konuda üretim yapan Zehnder özel tasarımlar yapmaktadır. Zehnder.com.tr adresindeki internet sitesi incelenerek detaylı bilgi alınabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu