Cami Halısı Nasıl Olmalıdır?

Cami Halısı Nasıl Olmalıdır?

Cami halısı seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Cami halıları geniş bir mekanda kullanıldığından kir ve leke tutmaması ve bakımının kolay yapılır olması avantaj sağlamaktadır. Ayrıca cami halısının uzun yıllar dayanması ve keçeleşmemesi beklenmektedir. Sosyal ve ticari alanlara serilen tüm halılarda olduğu gibi cami halısının da alev almazlık özelliğinin olması gerekmektedir.

 

Halıfleks Kullanımının Avantajları

Halıfleks ekonomik olması ve zemini tam olarak sarması ile ev, sinema, ofis gibi çeşitli alanlarda tercih edilen zemin kaplama türüdür. Halıfleks kullanımı ses yalıtımı sağladığı için sakin ve konforlu iç mekanlar oluşturmak için idealdir. Halıfleksin bir diğer avantajı ise ısı yalıtımı sağlamasıdır. Yumuşak ve esnek bir zemin sağlayan halıfleksin temizliği son derece kolaydır.

Çocuk Halısı Seçimi

Çocuk halısı seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri halının yerde kaymamasıdır. Bir çocuk halısından beklenen diğer bir özellik ise bakteri ve kir barındırmaması ve temizliğinin kolayca yapılabilmesidir. Nurteks.com.tr yüksek kaliteli halı çeşitleri ile çocuklara sağlıklı ve güvenli yaşam alanları sağlamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu