Metin2 Yang Nedir?

Metin2 Yang Nedir?

Günümüzdeki hemen hemen online oyunların tamamında ek özelliklerin satın alınabilmesi veya kullanılabilmesi için oyun içi para özelliği taşıyan sanal birimler kullanılıyor. En çok sevilen online oyunlardan biri olan Metin 2’de de bu sanal para metin2 yang şeklinde ifade edilmektedir.

Steamko Ne İşe Yarar?

Yıllardır pek çok oyuncunun beğenisini kazanarak büyük bir ilgiyle oynanan oyunların başında gelen Knight Online artık bu alanda öncü oyun platformlarından biri olan Steam üzerinden de oynanabiliyor. Steam hesabı ile açabildiğiniz steamko ismindeki oyun sayesinde oyun içinde sizi avantajlı hale getiren itemlerle birlikte cash, goldbar ve Premium da alabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Fiyatları

Steam yapılacak alışverişler veya Steam üzerinden oynanan oyunların içinde yapılan ürün alışverişlerinde kullanılan steam cüzdan kodu en kayıpsız fiyatları ile oyuna yansımaktadır. Hatta örneğin, 5 liralık bir cüzdan kodu 5 liranın hemen altında bir fiyatla satılarak oyuncuların kar etmesi sağlanmaktadır. Uygun fiyatlarla steam cüzdan kodları alabileceğiniz kopazar.com adresindeki siteye mutlaka göz atın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Pensilvanya'da Oturan Terörist Başını Getireceğiz
Pensilvanya'da Oturan Terörist Başını Getireceğiz
İşsizlik Rakamları Açıklandı
İşsizlik Rakamları Açıklandı