Saç İçi Simülasyonu Nedir?

Saç İçi Simülasyonu Nedir?

Saç İçi Simülasyonu Nedir?

Saç içi simülasyonu nedir sorusuna cevap olarak kadın ve erkekte cerrahi olmayan yöntemle kellik kapatma işlemidir denilebilir. Saç içi simülasyonu kafa derisi ya da sakal ve bıyık bölgesinde uygulanabilir. Uygulama cilde zarar vermemesi ve cerrahi bir işlem olmaması nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Saç İçi Simülasyon Eğitimi

Nuray Öner Güzellik tarafından toplam üç gün süren saç içi simülasyon eğitimi verilmektedir. Eğitime katılacak kişilerin kalıcı makyaj tecrübesi olması beklenmektedir. Saç içi simülasyon eğitiminin ilk gününde çizim, renk ve boya bilgisi, uygulama teknikleri ile ilgili bilgiler verilmektedir. Eğitimin sonraki iki gününde ise uygulama yapılmaktadır.

Kıl Tekniği Ne İşe Yarar?

Gür ve doğal kaşlar yüz ifadesini ortaya çıkarmakta ve canlı bir görünüm kazandırmaktadır. Kıl tekniği kadın ve erkeklerde kaşların şekillendirilmesi, güçlendirilmesi ve arzu edilen hoş görünümün sağlanması amacı ile yapılan uygulamadır. Nurayoner.com adresinden ayrıntılı bilgi alabileceğiniz kıl tekniği uygulaması ile seyrek kaşları gürleştirmek, eksik kaş kısımlarını kapatmak, doğal görünen gür kaşlara sahip olmak mümkündür. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu