Türkiye'nin Keşfedilmemiş Yerleri

Türkiye'nin Keşfedilmemiş Yerleri

Türkiye bulunduğu coğrafi konum nedeniyle birçok güzelliği içinde barındıran ülkemizde 4 mevsim bir arada yaşanabilmektedir. Bu nedenle ülkemizin hemen her köşesi turizme uygundur. Özellikle bayram gibi uzun tatillerde yolların kalabalık ve yoğun olması sebebiyle otobüsle seyahat daha çok tercih edilmektedir.    

Bence hemen bir İstanbul otobüs bileti alıp İstanbul’u gezmelisiniz çünkü İstanbul, Türkiye'nin 4 mevsim gezilip görülebilecek en güzel şehirlerinden biridir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan şehir, kültür ve tarih turizmi bakımından oldukça zengindir. Süha Turizm aracılığıyla bulunduğunuz şehirden güvenli ve konforlu seyahat edebileceğiniz İstanbul' da ailecek de güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Daha sonrasında ise Çanakkale şehrine kolaylıkla geçebilir, herkesin görmesi gereken Çanakkale Şehitliğini ziyaret edebilirsiniz.          

Bütün yıl çalışan birçok kişi ise tatilini deniz kenarında geçirmeyi tercih etmektedir. Bu yüzden Antalya ve İzmir özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilir. Her iki ilin merkezi olduğu kadar ilçeleri de görülmelidir. Ben turizm, Lider Turizm gibi bilinen firmalardan ilçelere gidiş hakkında bilgi alabilirsiniz.           

Ankara her ne kadar tatil denince akla en son gelen şehirlerden biri olsa da, ülkemizde görülmesi gereken yerlerin başında Anıtkabir gelmektedir. Ankara’ya giden Ankara otobüs bileti  almak istiyorsanız detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Esadaş Turizm ve ya Has Turizm ile seyahat edeceğiniz şehirde Atakule de mimari açıdan görülmesi gereken yapılardandır. Konumu sayesinde de birçok ile bağlantısı olan şehir, tatil süresince farklı şehirleri gezmek isteyen kişiler için de uygun bir başlangıç yeri olarak değerlendirilebilir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu