Güneşe Karşı Ciltlere Ekstra Bakım

Yazın tam ortasında olduğumuz ve sıcaklığı iliklerimize kadar hissettiğimiz şu günlerde ihtiyacımız olan tek şey buz gibi denize girmektir.

Güneşe Karşı Ciltlere Ekstra Bakım

Yazın tam ortasında olduğumuz ve sıcaklığı iliklerimize kadar hissettiğimiz şu günlerde ihtiyacımız olan tek şey buz gibi denize girmektir. Denize girmek bizi oldukça ferahlatır ancak tuzlu su ve güneş cildimizi yıpratır. Bu noktada cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyacak bir güneş kremine ihtiyacınız vardır. Bioderma güneş ürünleri benim bu yıl tanıştığım ve keşke daha önce tanışsaydım dediğim ürünlerden bir tanesi. Çünkü bu güneş ürünleri güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi tam olarak korumanın yanı sıra cildin güneş ışınlarının etkisi ile kaybolan nem dengesini de yeniden kurmasını sağlıyor. Bu güneş ürünleri sayesinde cildim güneşte hiç kurumadı ve gerilmedi. Aynı zamanda önceden cildimde meydana gelen pullanma ve dökülmeler de bu güneş kremlerini kullandıktan sonra hiç olmadı.

Bioderma güneş ürünlerini kullandıktan sonra bu markaya ait nemlendirici kremleri de kullanmayı düşündüm. Cildim oldukça kuru ve nemsiz olduğu için kendi cilt tipime en uygun olan kremi bulmaya çalıştım. Bioderma nemsiz ciltler için ürünler tam da benim aradığım ürünlerdendi. Çünkü bu ürünler benim hem kuru hem de oldukça hassas olan cildimi benim istediğim gibi nemlendirdi. Kullandığım ürün nemsiz ciltler için günlük bakım kremi idi. Kremi tarif edildiği şekilde düzenli olarak kullandıktan sonra cildimin nem dengesinin değiştiğini ve eskisine oranla daha nemli olduğunu fark etmeye başladım. Eğer siz de cildinizin kuru olmasından şikayetçi iseniz Bioderma’nın nemsiz ciltler için özel olarak hazırladığı kremleri göül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ben Bioderma’nın ürünlerine http://www.dermokozmetik.com adlı internet sitesi aracılığı ile ulaştım. Kuru olan cildimin yapısına uygun bir günlük bakım kremi ararken rastladığım bu site hem içeriği hem de yaklaşımı ile benim ilgimi çekti. Sitede yer alan ürünler ile alakalı her türlü bilgi, kremlerin özelliklerinin anlatıldığı bölüme yazılmıştı. Bu bilgiler benim için oldukça faydalı oldu. Aynı zamanda sitenin, bu açıklamalar ile sorularına cevap bulamayan kişiler için oluşturduğu müşteri hizmetleri de size içten bir yaklaşım sunarak sorularınıza cevap veriyor.

bioderma güneş ürünleri bioderma nemsiz ciltler için ürünler bioderma güneş ürünleri bioderma nemsiz ciltler için ürünler
YORUM YAZ
Kalan karakter sayısı : 500
Bahar Yücesoy T.     2016-08-10 Benim cilt yapım her türlü koşuldan çok fazla etkilendiğinden çok hassas bir cilt yapısına sahibim. Yaz aylarında cildimin kabul ettiğini düşündüğüm ve cildimin nefes alarak ferahladığı tek ürün bioderma ferahlatıcı cilt kremidir. özellikle yazın yoğun terleyen cildime çok iyi geliyor.
Sanem Gerçekpınar     2016-08-02 Dermokozmetik sitesinden şuana kadar farklı zamanlarda 2 kez ürün aldım. Hatta seçtiğim bir ürünün o gün tükenmesinden dolayı telefonla arayıp farklı bir alternatifini sunup beğenmezsem ücretini geri alabileceğimi iletmişlerdi. Hem ürünler piyasa değerinden biraz daha da olsa ucuz hem de hizmetleri gerçek anlamda çok kaliteli, şaşırmıştım.
özge eroğlu     2016-07-27 senelerdir bioderma kullanıyorum, ilk başta cildimdeki sivilcelerle büyük savaş vermem sonrasında en son tanıstığım bioderma ile bu sorundan kurtulmuştum. sonrasında da saçlarım için şampuan ve cildim için nemlendiricileri bittikçe satın alıp kullanıyorum, gayet memnunum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X