Hızlı Yazılım Farkını Yaşayarak Görün

Hızlı Yazılım Farkını Yaşayarak Görün

Hızlı Yazılım Farkını Yaşayarak Görün

Hızlı Yazılım Farkını Yaşayarak Görün

Hayatın her aşaması hız odaklı hale geldi. Devir gerçek anlamda sürat devri. Hal böyle olunca, yeni versiyon yazılımlar da hız kazanmaya başladı. Hatta o kadar hızlandı ki, artık pek çok uygulamayı hayata geçirirken geçmişte haftalar, aylar alan yazılım hazırlıkları artık günler içerisinde halledilebiliyor. Üstelik bu kadar hızlı yazılım olmalarına karşı, kullanıcıya istediği etapları kullanma ve detaylandırma, kullanım olanağı bulunmayan adımlar için vakit kaybetmeden geçme olanağı da sağlayan yeni versiyon yazılımlar, tam anlamıyla kullanıcı dostu.

Süreç Yönetimi Hakkında Eski Bilgileri Unutun

Octopod yazılımı ile süreç yönetimi konusunda da büyük kolaylıklar geliyor. Tüm süreç içerisinde, gerekli olacak tüm aşamaları bire bir detaylandıran “Akış Tasarım Aracı” ile sürecin belirlenmesinde sürprizlere yer yok. Her şey planlandığı gibi akıp giderken, siz iş sürecinizin hızlı ve verimli bir şekilde akıp gitmesine olanak sağlayan platform ile yakaladığınız hızın keyfini sürebilirsiniz.

Workflow Aslında Sizi Yansıtıyor

Birden çok iş paydaşının aynı iş akışında yer aldığı durumlarda karmaşa olması kaçınılmaz gibi geliyor değil mi? Buna yanıt vermeden önce bir kez daha düşünün ve gerçekten Octopod’u incelediğinizden emin olun. Çünkü yazılımın temelinde yatan hız ve düzen, organizasyon şeması içerisinde yer alan tüm iş paydaşlarının kullanıcı pozisyonlarını belirleyerek verimi artıracak şekilde planlanmıştır. Workflow modülü ile yaşanan gelişme aslında tam olarak enerjik bir sisteme vurgu yapıyor. Konu hakkında daha detaylı bilgiye octopod.com.tr internet adresimizden ulaşabilirsiniz.

hızlı yazılım süreç yönetimi Workflow
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar