CONVERSE ÜRÜNLERİ SPOR MARKET’TE

Converse; 1908 yılında Marquis M. Converse tarafından kuruldu. Üretime ilk olarak kauçuk ayakkabı ile başlayan şirket sonrasında tenis ayakkabısı ve basketbol ayakkabısı üretimiyle dünya çapındaki ününü oluşturmaya ve pazardaki yerini almaya başladı.

CONVERSE ÜRÜNLERİ SPOR MARKET’TE

CONVERSE ÜRÜNLERİ SPOR MARKET’TE

Converse;  1908 yılında Marquis M. Converse tarafından kuruldu. Üretime ilk olarak kauçuk ayakkabı ile başlayan şirket sonrasında tenis ayakkabısı ve basketbol ayakkabısı üretimiyle dünya çapındaki ününü oluşturmaya ve pazardaki yerini almaya başladı.

Markanın bilinirliği ve dünya çapına yayılma hikayesi ise oldukça ilginç. Basketbol oyuncusu olan Chuck Taylor, Converse ayakkabı ile ayaklarının çok ağrıdığını belirterek şikayette bulundu. Bunun üzerine marka Chuck Taylor’a ayakkabı modelini iyileştirmek ve tanıtmak üzere iş teklif etti. Bu iş birliğinden Converse All Star doğdu. Kısa sürede dünya çapında bilinen ve en çok tercih edilen markalardan biri haline geldi.

Kısa sürede rahatlığı ve farklı tarzıyla kadın, erkek ve çocuk olmak üzere her kesime hitap etmeye başladı. Converse, sadece spor etkinliklerinde değil günlük hayatta da tercih edilen bir ayakkabı olmayı ve sokak modasındaki yerini de alarak her kesimin tercihi olmayı başardı..

Converse ayakkabı modelini değiştirmese de her sezon yeni renk ve farklı desenlerle satışa sunduğu sezon ürünleri büyük beğeni topluyor. Yazın bez ayakkabının rahatlığına alışanlar Converse’ den vazgeçemiyor. İkonik bir marka olma dışında aynı zamanda bir yaşam tarzını olan Converse ayakkabılar belli bir kesim için vazgeçilmez bir tutku halini almış durumda..

Günlük stilinize uyum sağlayan, rahatlıkla özdeşleşen ayakkabı modelleri ve her sezon favori olmayı başaran renk alternatifleri ile kombinlerinizin olmazsa olmaz parçası olan Converse, spor ayakkabı, bilekte biten bez modeller, bileği saran boğazlı modeller ve bot modelleri ile her mevsime uyum sağlayan geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Spormarket üzerinden aradığınız tüm Converse ürünlerine uygun ödeme koşulları ve güvenilir alışveriş rahatlığıyla www.spormarket.com.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Efsane Nokia 3310 Geri Dönüyor
Efsane Nokia 3310 Geri Dönüyor
PYD 1 yıldır ABD’nin O Füzelerini Kullanıyor
PYD 1 yıldır ABD’nin O Füzelerini Kullanıyor