Solandge, Suudi Prens ve Ailesini Bodrum’da AğırladıAnchor

Solandge, Suudi Prens ve Ailesini Bodrum’da AğırladıAnchor

Solandge, Suudi Prens ve Ailesini Bodrum’da AğırladıAnchor

Solandge, Suudi Prens ve Ailesini Bodrum’da Ağırladı

Sahip olduğu konfor ve lüks ile dünyanın gözbebeği haline gelen mega lüks yat Solandge Bodrum’da! Haftalık kirası neredeyse lüks bir malikane fiyatı olan Solandge bu defa Suudi Prens ve ailesini ağırlıyor. Ailenin tatil için ilk adresi Bodrum oldu. Havaalanından lüks araçlarla Solandge’a ulaşan aile hemen Akdeniz koylarını ziyaret etmeye başladı.

Koylarda gezerek lüks yatın su sporları ünitesini kullanan Suudi Prens ve ailesi ardından Bodrum’a gelerek demir attı. Haftalık kirası 1 milyon Euro olan Solandge sahip olduğu lüks ve konfor ile Suudi Prens ile ailesini memnun etmeyi başarmış gibi görünüyor. Çekilen fotoğraflarda Prens ve oğullarının gayet mutlu oldukları objektiflere yansıdı.

Solandge İki Denizaltına Sahip

Mega lüks yatta yok yok! Bir deniz altı misafirhanesi, bir adet lüks daire, sinema salonu, spa merkezi, iki adet denizaltı, açık ve kapalı yüzme havuzları, lüks yatın sahip olduklarından sadece birkaçı... Haliyle Suudi prens ve ailesi de zamanlarının büyük bölümünü Solandge içerisinde geçirmeyi tercih ediyor. Bodrum güneşinden de faydalanan aile lüks güvertede saatlerde müzik eşliğinde güneşlenmeyi tercih ediyor.

85 metre uzunluğunda olan yat ilk etapta bir gemi görünümünü andırıyor. Yat sadece konforuyla değil donanımıyla da tüm dünyanın gündeminde. 220 bin litrelik yakıt deposu sayesinde tam 6 bin ml hiç ara vermeden yol alabilen mega lüks yat Solandge 24 personel ve 13 koruma ile hizmet veriyor.

Tatilciler Solandge ile Selfie Yarışında

Kısa sürede tüm tatilcilerin ilgi odağı haline gelen Solandge neredeyse Suudi Prens kadar lgi görüyor. Tatilciler Solandge ile selfie çekilebilmek için birbirleriyle yarışırken Bodrum Sahil Güvenlik ekipleri de bir hayli zorlanıyor. Ekipler botlarla Solandge’a meraklı tatilcileri yaklaştırmamak için büyük çaba harcadı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu