Metin2 Severler İçin Bulunmaz Bir Fırsat

MMORPG oyunları seven oyuncuların en sevdiği oyunlardan olan Metin2 pvp serverler ile sunulan oyunlardan biridir ve oynaması fazlasıyla zor ancak bir o kadar da keyiflidir.

Metin2 Severler İçin Bulunmaz Bir Fırsat

Pvp serverler yani “oyuncu oyuncuya karşı” (player versus player) oyunu oynayan oyuncunun başka oyuncular tarafından saldırıya açık olduğunu belirtir ve oyuncu her düşman oyuncu ile savaşabilir. Oyunu zorlaştıran ancak eğlencesini de arttıran pvp serverler, doğru seçildiği takdirde size benzersiz bir oyun keyfi sunabilir.

Rol yapma oyunları içinde dünyaca ünlü Metin2 pvp serverler ile oyuncuları kıyasıya bir mücadele bekliyor. Online rol yapma oyunu Metin2’de çok yönlü krallıklar ve uzak doğu dövüş sanatları oyuncuları bekliyor. Akıl almaz yaratıkların oyunculara saldırdığı ve krallıkların kapıştığı bu oyunda oyuncu olmayan karakterleri kullanmak, lonca üyesi olmak, ün ve onur kazanmak da mümkün. Metin2 oyununun karakterleri de oyunun kendisi kadar renkli. Heybetli ve güçlü Lycanlar, zırhlı ve yakın dövüş ustası Savaşçılar, profesyonel suikast uzmanı Ninjalar, büyü ve sihir uzmanları Şamanlar ve uzak mesafe saldırı ustaları Suralar ile dolu Metin2’de farklı krallıklar da mevcut. Bütün kıtayı ele geçirmek isteyen Chunjo Krallığı batıda, savaşçı halkıyla ünlü Jinno Krallığı doğuda ve ticaret ile uğraşan Shinsoo Krallığı ise güneyde sizleri bekliyor. Metin2 pvp serverler ise sizlere bunlardan çok daha fazlasını sunuyor. Orijinal Metin2’den farklı olarak geliştirilen Metin2 pvp serverler Metin2 oyununun sürükleyiciliğini, iyileştirilmiş ve kolaylaştırılmış yamalarla birleştiriyor. Metin2’nin tadını hem tek başınıza hem arkadaşlarınızla çıkarmak için aynı Metin2 pvp serverda buluşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Metin2 keyfini sürdürmek için doğru server seçmek, doğru Metin2 pvp server kesintisiz ve kaliteli bir oyun için gereklidir.

Klasik Metin 2 oyuncuları için iyileştirilmiş ve kolaylaştırılmış yamalar sunan Metin 2 pvp serverler ile orijinal Metin 2 kalitesinde oyun oynayabilir, daha fazlasını bulabilirsiniz. Hem kendiniz hem arkadaşlarınızla kesintisiz ve kaliteli oyun için doğru pvp serverı seçmelisiniz. www.pvpserverler.org/metin2.html söz konusu Metin2 pvp serverler olduğunda sizin için en iyilerini sunar.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu