Estetik Operasyonlarla İstediğiniz Görünüme Kavuşun.

Vücutta bulunan bazı görünür kusurlar kişileri psikolojik olarak yıpratmakta ve kendini beğenmeme duygusu yaratmaktadır.

Estetik Operasyonlarla İstediğiniz Görünüme Kavuşun.

                Vücutta bulunan bazı görünür kusurlar kişileri psikolojik olarak yıpratmakta ve kendini beğenmeme duygusu yaratmaktadır. Bu problemlere çare olarak tıbbın ilerlemesi ile birçok estetik cerrahı mevcut olmuştur.

                Sıklıkla yapılanlar arasında olan bacak estetiği özellikle bayanlarda talebin fazla olması ile çok sık yapılan bir operasyondur. Çarpık bacaklı olanlara çelimsiz zayıf bacaklara uygulanmaktadır. İki yöntem seçeneği olan silikon protez veya yağ enjeksiyonu ile gerçekleşir.

            Yağ enjeksiyon yöntemi için hastanın vücudunda mutlaka yağ olmak zorundadır. Bacakların yanı sıra bayanlarda aileden gelen genetiklik, yaşlılık gibi sıkıntılarla kollarda oluşan sarkmalar göze batmaktadır. Yağ birikimi ve derinin sarkmasıyla meydana gelir. Bunun için estetik cerrahları kol estetiği uygular. Deri bozukluklarında çatlaklarda kol gerdirme uygulanırken, ağır sarkmalarda liposuction uygulanır.

            Böylelikle sıkı bir görünüme sahip olur. Genellikle erkeklerde meydana gelen jinekomasti anormal meme büyümesidir. Tam olarak sebebi bilinmemekle beraber tek çözümü cerrahi operasyondur.

            Meme bezi çıkarma veya liposuction ile bu sorun ortadan kaldırılır. Ergen kesimde anormal meme büyümesi olmakla beraber bir kaç yıl içinde çoğu kimsede kaybolur. Eğer kaybolmazsa 18 yaş üstü erkeklerde bu cerrahi operasyon uygulanmaktadır.

jinekomasti kol estetiği bacak estetiği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!