TARZAN EFSANESİ GERİ DÖNÜYOR

Ormanların kralı Tarzan geri dönüyor. Daha önceki serilerinde inanılmaz bir başarı yakalayan filmin bu serisinde de keyifli ve heyecan dolu bir macera sizleri beklemektedir.

TARZAN EFSANESİ GERİ DÖNÜYOR

Bu anlamda Tarzan Efsanesi olarak soluksuz anları sizlere yaşatacaktır. Tarzan ormanlarda büyüyen ve yaşamını buralarda sürdüren bir efsanedir. Edgar Rice Burroughs’un zamansız masalından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Masalı dünya çapında ün yapmış kitabın beyaz perdeye uyarlanmış halide çok konuşulacağa benzemektedir. Londra’da eşi Jane ile birlikte yaşayan Tarzan parlementoda üstleneceği bir görev için Kongo’ya geri dönmek zorunda kalmaktadır. Bu görev üst düzey bir makam tarafından verilmitşir. Geri dönüşü kesin ve başka çaresi yoktur. Ancak, Tarzan’nın bilmediği bir şey vardır. Tarzan çok büyük bir planın içine düşmüştür. Açgözlülük, doyumsuzluk, hırs ve intikam dolu bir planın tam orta yerindedir ve Tarzan aslında bir piyon olarak seçilmiştir.

Filmn orjinal adı The Legend of Tarzan olarak belirlenmiştir. Bu dev yapıtı online film izleme siteleri üzerinden Tarzan Efsanesi izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Film 8 Temmuz 2016 tarihinde tüm dünya ile birlikte aynı anda ülkemizde de gösterime girmeye hazırlanıyor. Birbirinden güzel ve farklı fragmanları yayındadır. Bu fragmanları yine aynı şekilde online film izleme siteleri üzerinden izleyebilir ve film hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Tam 1 saat 50 dakikalık orta metrajlı bir film sizleri beklemektedir. Bu dev filmin yönetmen koltuğunda David Yates oturmaktadır. Daha önceki filmlerinde olduğu gibi bu filmde de çok önemli bir yönetmenlik deneyimi ortaya koymuştur. Alexander Skarsgard, Margord Robbie, Christoph Waltz, Samuel L. Jackson, Djimon Hounsou ve Ella Purnell gibi ünlü oyuncular başrolleri paylaşmaktadır. Macere ve aksiyon türü dev bir filmdir. Abd yapımlı ve inanılmaz bir bütçe ile yapılmıştır. Her zaman olduğu gibi Abd yapım şirketleri bu filmde de dev bir bütçe kullanmıştır. Yaklaşık olarak 90 milyon dolarlık bir maliyeti olduğu tahmin edilmektedir. Tarzan tekrar ormana dönecek ve vahşilik duygularını ortaya koyacaktır. Heyecan ve macera yeni başlamaktadır. Soluksuz izleyeceğiniz ve koltuklarınızdan bir an olsun kalkamayacağını bir film sizleri beklemektedir. Heyecan ve macera dolu sahneler sizlerledir.

Online web sitesi Hizliizlefilm.Net yüksek kalitede görüntü ve yayın sunmaktadır. Bu anlamda Full hd Tarzan Efsanesi izle seçeneği ile filmi çeşitli online sitelerden izleyebilirsiniz. Online web siteleri bu anlamda çok gelişmiştir. Yayın kaliteleri çok fazla artmıştır. Hiçbir şekilde kesinti ve benzer şeyler yaşamazsınız. Evinizin rahatlığı ve konforunda film deneyimi yaşamak çok ayrı bir keyiftir. Son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. sinemaya gidecek vakti veya nakti olmayanlar için online web siteleri çok iyi bir alternatiftir. Sizde bu alternatifi değerlendirebilir ve bu tecrübeyi yaşayabilirsiniz. Evde online film izleme keyfi ancak bu şekilde yaşanacaktır.

 

Kaynak: http://www.hizliizlefilm.net

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Pensilvanya'da Oturan Terörist Başını Getireceğiz
Pensilvanya'da Oturan Terörist Başını Getireceğiz
İşsizlik Rakamları Açıklandı
İşsizlik Rakamları Açıklandı