Birevim Nedir?

Birevim Nedir?

 

Ülkemiz de bir ilk yaşanarak fazla ödemelere yer olmayan bambaşka bir uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulama ev sahibi olmak isteyen müşterileri yakından ilgilendirdiği için bir kez daha düşünme şansı verilebilir. Tamamen kar odaklı olarak geliştirilmiş olan uygulamaya her kesimden insan müşteri olabilmektedir. Genç, yaşlı veya kadın erkek cinsiyet ayrımı yapmaksızın her kese kucak açabilmektedir. Nakit fiyatına Vade Farksız Ev alabilmenin gururu ile kendinize yepyeni bir hayat kurabilirsiniz. Sırtınızdaki yükün azalması ve bütçenize ayak uydurabilecek taksit seçenekleri sayesinde her daim rahat edeceğiniz bir süreçtir. Uzun yıllar boyunca beklemeden çok kısa bir zaman da kendi evinizin tapusuna sahip olabileceğiniz eşsiz bir fırsattır.

Müşterisi olmak hiç bu kadar kolay olmadığı için katı kuralları kesinlikle olmamaktadır. Hedefiniz ve bütçeniz adına vermiş olduğunuz kararlar doğrultusun da Faizsiz Ev alabilmek için ilk olarak tasarladığınız rakamı belirlemiş olmanız gerekir. Yani bir eve yatırabileceğiniz rakamın dışında bir de aylık olarak ödeyebileceğiniz taksit miktarını netleştirdikten sonra gerisi çok kolaydır diyebiliriz. Kira ödemekten bıkanlar ve paralarının her zaman boşa gittiğini düşünenlere umut ışığı olarak hizmet vermeyi amaç edinmektedir. Ucuza ve karlı bir şekilde alımların yapılıyor olması müşterilerin karlarına kar kattığı anlamını taşır. Birikimlerin en güzel bir şekilde değerlendirilebilmesi umudu ile tüm ihtiyaç sahiplerini koşulsuz şartsız ev sahibi yapmaktadır.

Yıllarca çalışarak dişinden tırnağından ayırarak bir takım birikimler yapan kişiler için de bulunmaz bir nimettir diyebiliriz. Ya da tam aksine hiç imkânı bulunmayan kişiler için de ister peşinatlı, ister peşinatsız bir şekilde tapularını alarak taksit ödemelerine başlayabilirler. Banka kredisi ile uğraşmadan, yüksek faizlere imza atmadan Taksitli Ev fırsatı ile karşı karşıya kaldığınızı bir kez daha hatırlatmak isteriz. Artan veya azalan ödeme seçeneklerinden de kolayca faydalanabileceğiniz, hatta ve hatta tercih etmeniz durumunda erken kapama işlemi dahi yapabilmektesiniz. Ucuza ev sahibi olmanın en kolay yöntemi olarak siz ve sevdikleriniz her daim rahat edecektir ve geleceğe yapılan en güzel yatırım olarak her daim hatırlanacağınız bir tercihtir.

Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemini Yeniden Tanımlıyoruz. Birevim Nedir?

Yola çıkarken; “Bir evim olsun.” diyen milyonlarca insanın hayatına dokunmayı, mutluluklarına ortak olmayı amaçladık. Doğru bildiğimiz değerlerimiz yolumuzu aydınlatan ışığımız olurken, özümüz bir, sözümüz bir, mutluluğumuz bir…

Birevim Faizsiz Ev Sahibi Olma Yönteminin önce ülkemizde daha sonra dünyanın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen yöntem olacağına inanıyoruz. Bu inançla geliştirdiğimiz yeni iş modelimizle faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlıyoruz.

Faaliyetlerimizin ana hatlarını; ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin faizsiz ve uygun maliyetli alınmasını sağlamak oluşturuyor. “Bir evim olsun” diyen milyonlarca insanın hayalini yeni, akılcı, faydalı ve sıra dışı bir yöntemle gerçekleştirip, mutlu olmalarına vesile oluyoruz.

Faizsiz ev sahibi olma yöntemlerinin uygulanmasında büyük tecrübelere sahip, genç, dinamik, heyecanlı ve yüksek gelişim gösteren kadrolarımızla, birbirinden farklı ihtiyaçları ve hassasiyetleri doğru tespit ederek kalıcı çözümler sunuyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar