iOS 9.3.2 – iOS 9.3.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak

Apple kullanıcılarının dört gözle beklediği şeylerden birisi de Jailbreak. Kelime anlamı kafesini kır anlamına gelen jailbreak hakkında çok appleuzmani.net sitesinde çok güzel bir yazı yayınladı. Jailbreak nedir? Jailbreak nasıl yapılır? Gibi birçok sorunun cevabını bu sayfadan öğrenebilirsiniz

iOS 9.3.2 – iOS 9.3.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak

 

Apple kullanıcılarının dört gözle beklediği şeylerden birisi de Jailbreak.  Kelime anlamı kafesini kır anlamına gelen jailbreak hakkında çok appleuzmani.net sitesinde çok güzel bir yazı yayınladı. Jailbreak nedir? Jailbreak nasıl yapılır? Gibi birçok sorunun cevabını bu sayfadan öğrenebilirsiniz:

 

Jailbreak nedir? Nasıl yapılır?

 

Şimdi gelelim konumuza, Apple kullanıcılarının dört gözle jailbreak beklediğini söylemiştik. En son çıkan Jailbreak iOS 9.3.3. versiyonu. Bu jailbreak iPhone telefonlarınıza özgürlük kazandıracak. Apple Store’de bulunan binlerce ücretli uygulamaya ücretsiz erişimini sağlayacak. Faydası bununla sınırlı değil. Jailbreak yaparak, Apple Store’da olmayan binlerce uygulamaya da erişimizi olacak.

 

Jailbreak birçok kişinin korktuğu bir işlem. Fakat korkulacak hiçbir şey yok. Telefonunuzun yedeğini aldıktan sonra, istediğiniz zaman iPhone telefonunuzu restore edebiliyorsunuz.

 

iOS 9.3.2 jailbreak yayınlandı. Bu jailbreak da aynı konuda anlatılmış.

iOS 9.3.3 jailbreak de yayınlandı. Bu da aynı konuda anlatılmış.

 

TaiG tarafından iOS 9.3.1için Beta olarak dağıtılan Jailbreak uygulaması dağıldı.

 

 

iOS 9.3.3, iOS 9.3.2 ve iOS 9.3.1 Jailbreak Hangi Cihazlara Uygun ?

 

Bu jailbreak sürümlerini iOS 9.3 ve iOS 9.3.1’in yüklenebildiği her türlü iPhone cihazına güvenle yükleyebilirsiniz.

 

Önceden de söylediğimiz gibi jailbreak yapmak da çekinilecek bir şey yok. Tamamen yasal bir uygulama bunlar. Hem jailbreak’in cihazınızı garanti kapsamı yaptığı dedikodusu da gerçek değil. 

iOS 9.3.2 jailbreak Jailbreak nedir jailbreak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu