Yaz Modasından Güncel Detaylar

Yaz Modasından Güncel Detaylar

Yurt dışındaki Zara, Mango, H&M, Topshop gibi hazır giyim devleri sağolsun, sezon koleksiyonları artık senede iki kere hazırlanmıyor; sürekli değişiyor mağazaların stokları, vitrinler her hafta yenileniyor.

 

Hal böyle olunca Koton, LC Wikiki, Defacto gibi yerli markalar da benzer değişimi göstermeye başladı. Bu hafta mağazada gördüğünüz bluzu beğendiniz ama almanız mı, bir dahaki haftaya aynısını yakalama şansınız yok denecek kadar az; o denli hızlı değişiyor ürünler ve trendler.

 

Sezon trendlerine yön veren önemli markalardan Alexander McQueen örneğin, 2016 Temmuz dönemi kataloğunda saçakları, maxi elbiseleri, floral desenleri, volanları ve transparan kumaşları ile dikkatleri çekiyor. Koleksiyondaki abiye elbise modelleri ise ayrıca göz kamaştırıyor; tül kullanımı, uzun etekler ve omuzları derince açıkta bırakan modeller gerçekten büyüleyici.

 

Ülkemizde de çok sevilen bir diğer moda devi Max Mara'nın koleksiyonunda ise oversize parçalar, kruvaze ceketler, çizgililer, yoğun desenler, asimetrik elbise modelleri , yüksek belli pantolon ve etekler, upuzun kollar ön planda.

 

2016 Temmuz-Ağustos dönemi için Louis Vuitton ise pastel ağırlıklı renk paleti, deri ceket ve yelekleri, fileli üstleri, renkli işkemelerle hareket kazandırılmış beyaz elbise modelleri , sezon trendlerinden şık tulumları, asimetrik detayları ve metalik aksesuarları öneriyor.

 

Sezonun önemli trendlerinden biri renk zıtlıkları olacak gibi görünüyor. Pantolonlardan tişörtlere, elbiselerden ayakkabılara her yerde göreceğiz bu zıtlıkları. Fosforlu renkler bu amaçla çok kullanlacak; bilhassa Nike ve Adidas'ın spor koleksiyonlarında benzer çok ürün bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Katarakttan Kurtulmak Artık Çok Kolay
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!