E-postalarınıza Kısıtlı İmkanlar İle Ulaşmaya Son

Lokal sunucu kullanıcıları saklama alanı, yedekleme, e-posta güvenliği gibi konularda uzun süre ciddi sorunlarla boğulmuş olsalar da günümüzde artık bu bir sorun değildir. Zira artık majör servis sağlayıcılar çok geniş veri alanları ve çok yüksek güvenlik ilkeleri kapsamında veri saklama imkanı sunmaktadır.

E-postalarınıza Kısıtlı İmkanlar İle Ulaşmaya Son

E-postalarınıza Kısıtlı İmkanlar İle Ulaşmaya Son

Lokal sunucu kullanıcıları saklama alanı, yedekleme, e-posta güvenliği gibi konularda uzun süre ciddi sorunlarla boğulmuş olsalar da günümüzde artık bu bir sorun değildir. Zira artık majör servis sağlayıcılar çok geniş veri alanları ve çok yüksek güvenlik ilkeleri kapsamında veri saklama imkanı sunmaktadır. Gerek Hosted Exchange mimarisinde gerekse diğer cloud sistemlerde gelişen teknolojik imkanlar, e-posta sunucularının çok daha büyük alanlara sahip olmasını ve güvenliklerinin çok yüksek olmasını sağlamış durumdadır.

Artık cloud hosting sistemleri sayesinde çok geniş veri saklama alanlarına sahip olur. Ücretsiz e-postalarda dahi çok geniş veri alanlarını kullanabiliriz. E-posta hosting hizmetlerini ayrıca sunan hosting firmaları sayesinde, web sitesi hostinginden bağımsız e-posta sunucuları satın alabilir, sınırsız özelliklerden efektif biçimde faydalanabiliriz. Üstelik gelişmiş güvenlik özellikleri ile birlikte. Cloud sunucularda veri kaybı ihtimali lokal hosting sistemlerine göre yok denecek kadar azdır. Zira bu sunucularda veri kaydı dinamik olarak işlenir ve paylaştırılır. Gerek erişim hızı gerekse açık kalma süresi bakımından klasik sunuculara çok daha etkin olan cloud sunucular e-posta işlemlerinde de hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Örneğin e-posta sunucuları önceleri sınırlı web alanlarına sahipken, günümüzde 10GB gibi alanları e-posta kullanımı için ücretsiz olarak sunan servis sağlayıcılar dahi bulunmaktadır. Tabii ücretsiz servislerde alan adınızı kullanmanız mümkün değildir. Kendi alan adınızla geniş alanlara sahip cloud sunuculardan faydalanabilmek için Dorabase ile iletişime geçerek, e-posta sunucusu hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Hosting ve cloud teknolojileri hakkında geniş deneyimimizle, ihtiyacınız olan sistemin özellikleri hakkında sizi bilgilendirebilir ve ihtiyaçlarınızı en uygun biçimde karşılayabiliriz.

Sınırsız posta kutusu, gelişmiş spam filtreleri ve %100 veri güvenliği gibi önemli özellikleri barındıran cloud hosting bazlı e-posta sunucularımızdan ihtiyacınız ölçeğinde en verimli biçimde faydalanmanızı saplayabilir, firmanıza veya bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun sistemi hızlı biçimde sizin için kurabiliriz. Dorabase yeni nesil iletişim teknolojilerinde, özellikle Cloud tabanlı internet hizmetlerinde ihtiyaçlarınıza uygun pek çok enstrümanı profesyonel biçimde hizmetinize sunmakta, yönetmekte ve pek çok sıkıntılı süreçten arınmanızı sağlamaktadır.

Site URL: http://www.dorabase.com

Hosted Exchange Cloud Hosting
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu