Tesettürde Şık Kombinler

Genç ve dinamik tesettür tasarımcılarının dikkat ettiği konulardan birisi de vücut hatlarını ortaya koymayan rahat ve şık kombinler çizmektir.

Tesettürde Şık Kombinler

Geçmiş yılların aksine rengârenk ve desenli kumaşları tercih eden tasarımcıların çizimleri çok beğenildiği için son yıllarda hemen hemen her sezonda bu kombinler yerini almaktadır. Marka kıyafetlerin aksine uygun fiyata kıyafet almak isteyen tesettürlü hanımlar kaliteyi uygun fiyata satın almak isterler. Bunlar arasında en çok aranan kombin parçaları arasında ucuz tesettür tunik yer alır. Tesettürlü hanımların hemen hepsi tunik ve pantolon kombinleri içinde kendini rahat hisseder. Tabi etek ve elbiselerin yeri ayrıdır ama tunik ve pantolon kombini içinde günlük hayatta ya da özel davette her daim şık olabilirsiniz. Kapalı giyim sektöründe en çok tercih edilen kıyafet parçaları arasında yer alan tunik ve pantolon gibi pantolon, gömlek ve yelek kombinleri de yerini alır. Hanımlar kullandıkları parçalardaki renk uyumuna dikkat ettikleri kadar içinde ne kadar rahat ettiklerine önem verirler. Basit formlarda kesilmiş olan tuniği kullandıkları şal ile patlatarak yine en şık hanım olabilirler.

Sezonun en moda tunik modelleri arasında her zaman olduğu gibi asimetrik kesim tunikler yerini alır. Asimetrik kesim e sahip olan tunik modelleri bu sezonda hanımlar tarafından tercih edildiği gibi yelek formlu verilerek dikilen tuniklerde iki değişik parça kumaş kullanılır. Böylece sanki yelek giymişiniz havası kazandırılır. Kapalı giyim sektörü içinde hanımlar ferace ve kaplarda da renge yönelmektedirler. Siyah ve kahverengi gibi ağır renkler haricinde cıvıl cıvıl renkleri tercih ederler. Tesettürlü hanımlar yaz ve kış aylarında kendilerini çiçek bahçesinde gibi hissedebilecekleri kumaşları ve tasarımları alarak her zaman kendilerini ödüllendirmiş olacaklardır. Alacakları kıyafetlerin ucuz olmasını isteyen hanımlar, ünlü markaların tasarımlarını uygun fiyata almak için indirimi beklerler. En çok tercih edilen tesettür parçası içinde yer alan tuniklerin ucuz tesettür tunik olacağı anı beklerler. Yaz sezonuna girmeden önce gardıroplarını yenileyen hanımlar ince kumaşlardan dikilmiş olan, asimetrik modelleri ve çizgili modelleri alıp pantolon ile kombinleyerek  şıklıklarına şıklık katarlar.  Ayrıntılı modellere http://tesetturpazari.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Bilim Adamlarından Korkutan Açıklama!
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar
Mehmet Müezzinoğlu'dan önemli açıklamalar