Düğün takılarını vermeyen eşini...

Yurt dışında yaşayan Zafer K. Türkiye'deki eşinden istediği düğün takılarını az bulunca, eşinin çıplak fotoğraflarını Facebook'ta paylaştı.

Düğün takılarını vermeyen eşini...

İlk evliliğinden bir kızı olan Sinen K. ile Zafer K. iki yıl önce dünya evine girdi. Zafer K. düğünden sonra Kanada'ya döndü. Yanına aldırmak için, eşinden düğün takılarını bozdurup parayı kendisine yollanmasını istedi. Sinen K., kocasına 7 bin 500 lira gönderdi ancak sonuç değişmedi. Tartıştılar.

EŞİNİN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK'A YÜKLEDİ
İddiaya göre; Zafer K. eşinin çıplak görüntülerini Facebook'tan yakın çevresine gönderdi. Savcılığa başvuran Sinen K., "Eşim, beraber yaşadığımız dönemde onun psikolojik baskısıyla da olsa kendi rızamla, çıplak görüntülerimi çekmişti. Videoyu ve fotoğrafları ablama ve arkadaşlarımın Facebook'una gönderdi" dedi.

4 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR
Zafer K. hakkında asliye ceza mahkemesinde "Hakaret ve özel hayatın gizliliğini ihlal" suçlarından 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Mahkeme, Montreal'de bulunan Zafer K. ifadeye gelmediği için hakkında yakalama kararı çıkardı.

Düğün Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Evlenecek çiftlerimiz, düğün mekanı arayışında Düğünbuketi.com yanınızda. Düğünbuketi.com’a girerek dilediğiniz lokasyondaki mekanların fotoğraflarını, videolarını ve bilgilerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz kır düğünü veya düğün salonları mekanlarından fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Her mekanı tek tek gezmek yerine Düğünbuketi.com’dan mekanın fotoğraflarına ve ayrıntılı bilgilerine ulaşarak fiyat teklifi isteyin; vaktinizi boşa harcamayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
Liman işçileri 250 kiloluk Alman bombası buldu
AVM’lerde revir zorunluluğu
AVM’lerde revir zorunluluğu